1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 26
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Zoja 62

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 19405

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-10-17, 22:06   Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Alexx....nikt nie obiecywał, że będzie łatwo...niestety. Życie - PO - nigdy nie będzie już takie samo.

Ja mam własny sposób sposób, akceptuję to, co mnie dopada, traktuję jak zło konieczne i już!

Trzymajcie się dziewczyny mocno, mama świadomość, że nie jest łatwo.
Alexx słoneczko, łapcie każdą chwilę razem.

:/pociesza:/
  Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Zoja 62

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 19405

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-10-17, 21:06   Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Dzięki Alexx!

Na zlocie byli cudowni ludzie i aż mnie ściska, że nie mogę jechać w listopadzie.

A co z Mamą, bo coś jesteś oszczędna w wypowiedziach?
Całuję Was mocno obie.
  Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Zoja 62

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 19405

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-09-08, 10:41   Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Alexx, nawet nie masz pojęcia jak się cieszę :-D
Uściskaj Mamusię ode mnie mocno!

U mnie w porządku. Byłam na naszym forumowym zlocie i to były najpiękniejsze chwile.

Pozdrawiam Was obie bardzo serdecznie.
  Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Zoja 62

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 19405

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-06-22, 10:06   Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Alexx, co u Mamusi?
Jesteście już chyba po kontrolnym tomografie, kiedy będziecie znać wynik?
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że milczenie oznacza, że jest wszystko dobrze :)
  Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Zoja 62

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 19405

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-05-29, 09:52   Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Alexx, o przeciwbólowych lekach prawie zapomniałam, czasami mnie dopada - szczególnie przy zmianie pogody, poza tym jest ok. Jem już prawie wszystko, nie mam tylko odwagi zmierzyć się z chrzanem ;)
To, że Mamusię dopada strach, to normalne, chyba każdy z nas tak ma. Ostatnio przed burzą bolały mnie ogromnie wszystkie kości i też w pierwszym momencie pomyślałam, że skubany się rozsiał......ale tylko w pierwszym momencie...a potem pierwszy grzmot i bóle minęły :)
Trzymajcie się kochane cieplutko...jest coraz lepiej i niech tak będzie.
Dni, kiedy mamusia będzie czuła się fatalnie powinno być coraz mniej.
Pozdrawiam Was i trzymajcie się dziewczyny.
  Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Zoja 62

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 19405

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-05-28, 22:07   Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Alexx, sorry, że jestem natrętna ale jak Mama? Wiem, że w czerwcu macie tomograf ale napisz jak mamusia się czuje,czy nadal jest poprawa?
Pozdrowienia dla Was obu :)
A tak w ogóle, to ja nadal wyglądam jak patyk, "zacięłam"się na 49 kg, w porywach 50, czy mama złapała trochę wagi?
  Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Zoja 62

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 19405

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-05-17, 21:36   Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Alex, nawet sobie nie wyobrażasz jak się cieszę :-D
Uściskaj mocno mamusię ode mnie!
Pozdrawiam i oby tak dalej.
  Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Zoja 62

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 19405

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-05-17, 11:25   Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Alex, co u Was? jak czuje się mama?
U mnie z dnia na dzień lepiej, mam nadzieję, że u mamy też.
Pozdrawiam Was serdecznie.
  Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Zoja 62

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 19405

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-05-07, 09:08   Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Ja byłam wczoraj na kontroli, onklożka stwierdziła, że jest lepiej niż ostatnio. Alexx, skutki radioterapii będziemy odczuwać jeszcze długo...niestety. Ja na wadze spadalam też powolutku przez kilka miesięcy. Kłopoty mamusi z jedzeniem to też normalka. Mnie gładziutko przechodziły rosołki,zresztą do bólu trzeba się trochę przyzwyczaić i go oswoić. Do teraz mam uczucie dyskomfortu w jamie ustnej ale jem już wszystko. Wczoraj np. zafundowałam sobie i dzieciom pizzę......raju, ale rozkosz, wcinałam ze smakiem, o pieczywku czosnkowym nawet nie wspomnę :-D
Całkiem dobry pomysł ( myślę o tym z wiadomości pv )
Alexx, kup książkę "Antyrak" autor to dr David Servan-Schreiber, daje dużo dobrych wskazówek jak żyć z rakiem, są też porady dietetyczne, warto ją po prostu mieć.
Pozdrowienia dla mamusi, uwierzcie mi, to kwestia czasu i będzie coraz lepiej, najważniejsze, nie poddawać się. A nutridrinki można pić schłodzone, mniej boli.
Całuski. Zosia.
  Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Zoja 62

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 19405

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-05-05, 21:17   Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Alexx, co u Was? Jak mama? Odezwij się jeśli możesz.
Pozdrawiam Was obie :)
  Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Zoja 62

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 19405

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-04-10, 14:21   Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Alexx, niestety...powrót do zdrowia tak właśnie wygląda...powolutku.
Ja do dzisiaj - a jestem 10 miesięcy po radioterapii - czuję się różnie. Mam dni, kiedy wszystko jest ok a następnego dnia odczuwam ból,zależy od pogody, fazy księżyca,plam na słońcu czy czego innego...;) nie mam pojęcia.
Twoja mama solidnie schudła ale może miała zapas.
Nie martwcie się, powolutku i będzie coraz lepiej.
Pozdrawiam :)
  Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Zoja 62

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 19405

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-04-08, 22:24   Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Alexx, bardzo mamie współczuję, siła złego na jednego :(
Odzywaj się czasami i napisz jak mama się czuje.
Fajnie, że goi się jej szyja.
Pozdrawiam Was obie bardzo ciepło :)
  Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Zoja 62

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 19405

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-04-01, 12:54   Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Alexx, co u Was słychać? Jak czuje się mamusia?
Pozdrawiam :)
  Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Zoja 62

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 19405

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-03-22, 22:02   Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Alexx, więcej optymizmu! Jak powiedział mądry żydowski rabin, zło odpędza się radością.Cieszcie się z mamą każdą chwilką. Ściskam Was obie serdecznie.
Gdybyś miała jakieś pytania na które będę umiała odpowiedzieć - służę pomocą.
  Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Zoja 62

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 19405

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-03-22, 21:35   Temat: Rak migdałka podniebiennego, przerzuty do węzłów chłonnych
Alexx, teraz tylko musicie się uzbroić w cierpliwość, powrót do zdrowia po takim leczeniu jednak trochę trwa. Ważne, że macie siebie. Będzie dobrze :)
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group